Nowy Obniżka! PAKIET OKO NIEBIOS / PRZEMYTNIK Zobacz większe

PAKIET OKO NIEBIOS / PRZEMYTNIK

978-83-241-6500-1

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

37,99 zł brutto

-10%

42,21 zł brutto

Opis

Data premiery2017-11-02
Rok wydania2017
OprawaMiękka
AutorCLIVE CUSSLER
Liczba stron720
Wydanie1
ISBN978-83-241-6500-1

Więcej informacji


Pakiet 2 książek
Oko niebios
Cykl Fargo
Sam i Remi Fargo, małżeństwo poszukiwaczy skarbów, podczas arktycznejekspedycji klimatologicznej odkrywają doskonale zachowanyw górze lodowej statek wikingów, pełen prekolumbijskich zabytków.Czy to może stać się przełomowym dowodem na istnienie ścisłegozwiązku między wikingami a legendarnym bogiem Tolteków, Quetzalcoatlem,oraz baśniowym artefaktem zwanym Okiem Niebios?Sam i Remi wyruszają na poszukiwanie Oka Niebios. Będą musielizmierzyć się ze zbrodniczymi kartelami, bezwzględnymi konkurentamii najgroźniejszymi przeciwnikami – tymi, którzy pragną ich powstrzymaćz osobistych powodów. Na końcu tej drogi przez dżungle,świątynie i ukryte grobowce czeka ich rozwiązanie tysiącletniej zagadki...albo śmierć.
Przemytnik
Cykl Isaac Bell
Jest rok 1921, króluje prohibicja, kwitnie przemyt. Joe Van Dorn,przyjaciel i szef Isaaca Bella w Agencji Detektywistycznej Van Dorna,zostaje ciężko ranny podczas pościgu za łodzią szmuglerów whisky.Bell poprzysięga, że wytopi sprawców, nie wie jednak, z kim się zmierzy.Kiedy świadek strzałów do Van Dorna zostaje brutalnie zamordowany,staje się jasne, że nie chodzi o zwykłych przestępców. Toegzekucja w stylu radzieckiej tajnej policji.
Od zgliszcz Europy po I wojnie światowej, przez opanowane przezmafi ę ulice Detroit, po kurorty Florydy Isaac Bell tropi najbardziejniebezpieczny przestępczy syndykat. Tym razem to nie zwykła siatkaprzemytnicza, lecz potężna międzynarodowa organizacja, która majeden cel: zniszczyć niepodległość Ameryki...

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PAKIET OKO NIEBIOS / PRZEMYTNIK

PAKIET OKO NIEBIOS / PRZEMYTNIK

Blog

30 innych produktów w tej samej kategorii: